Відмінності між версіями «Лабораторна робота 14 15 16 Довгенко Володимир»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 4: | Рядок 4: | ||
Мультимедіа може бути представлена у вигляді основних складових: | Мультимедіа може бути представлена у вигляді основних складових: | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>[[Файл:Crystal Clear action playlist.png|80px]]</center>|| <center>[[Файл:Crystal Clear app kaboodle.png|80px]]</center> ||<center>[[Файл:Crystal | + | | <center>[[Файл:Crystal Clear action playlist.png|80px]]</center>|| <center>[[Файл:Crystal Clear app kaboodle.png|80px]]</center> ||<center>[[Файл:Crystal 1223463 camera SVG.svg|80px]]</center> |
|- | |- | ||
| <center>Текст</center> || <center>Зображення</center>|| <center>Аудіо</center> | | <center>Текст</center> || <center>Зображення</center>|| <center>Аудіо</center> | ||
Версія за 12:23, 5 травня 2016
|
Мультимедіа може бути представлена у вигляді основних складових: | ||
|---|---|---|
![]() |
![]() |
|
| |
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
| |
|
|




