|
|
(не показані 3 проміжні версії цього учасника) |
Рядок 1: |
Рядок 1: |
− | ''Конспект уроку на тему:'' | + | == '''Дигадюк Ольга''' == |
| + | |
| | | |
| + | студентка 32 групи фіз.-мат факультету. |
| | | |
| | | |
− | == '''''Тематична атестація''''' == | + | == '''Мої роботи''' == |
| | | |
| + | |
| + | [[Конспект уроку №1 Дигадюк Ольги.]] |
| | | |
| | | |
− | | + | [[Конспект уроку №2 Дигагадюк Ольги.]] |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | '''''Підготувала:'''''Студентка 32 – ої групи
| + | |
− | Фізико – математичного
| + | |
− | Факультету
| + | |
− | '''Дигадюк Ольга'''
| + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | | + | |
− | '''Тема.''' ''Тематична контрольна робота.''
| + | |
− | | + | |
− | '''Тип уроку:''' ''оцінювання навчальних досягнень учнів''.
| + | |
− | | + | |
− | '''Обладнання:''' ''програма для тестування''.
| + | |
− | | + | |
− | '''Мета уроку:''' ''— дидактична:'' систематизація знань учнів, перевірка рівня засвоєння учнями теми «Ехсеl»:
| + | |
− | ''—розвивальна:'' розвиток креативного мислення, розвиток уміння самостійно ставити запитання, розвиток уміння оцінювати й інтерпретувати матеріал;
| + | |
− | ''— виховна:'' виховання толерантності, взаємоповаги.
| + | |
− | | + | |
− | '''Зміст уроку'''
| + | |
− | | + | |
− | '''1.'''Організаційний момент (2 хв.)
| + | |
− | | + | |
− | '''2.'''Виконання тематичної контрольної роботи (43 хв.)
| + | |
− | | + | |
− | '''Хід уроку'''
| + | |
− | | + | |
− | '''1.'''''Організаційна'' ''частина''.
| + | |
− | | + | |
− | Перевірка присутніх.
| + | |
− | | + | |
− | '''2.'''''Виконання'' ''тематичної контрольної роботи''.
| + | |
− | I. Варіант 1
| + | |
− | 1. Назвіть види операторів Ехсеl
| + | |
− | 2.Як вставити комірку в таблицю?
| + | |
− | 3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок В6:Е8?
| + | |
− | 4. До комірки А2 ввели формулу =(В3+$H$2*С1). Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці А5?
| + | |
− | 5.Що є ознакою тексту?
| + | |
− | 6. Що таке «сортування списку»?
| + | |
− | 7. Що фіксується в посиланні G$5?
| + | |
− | 8. Скласти алгоритм заповнення стовпчика 2 прогресією -1,-2, -3,... 9. Скласти алгоритм копіювання з комірки С6 до комірки В2.
| + | |
− | 10. Що таке абсолютне посилання?
| + | |
− | 11. Які з названих посилань є відносними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?
| + | |
− | Варіант 2
| + | |
− | 1. Що таке ЕТ?
| + | |
− | 2. Як вставити стовпчик до таблиці?
| + | |
− | 3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок А6:D8?
| + | |
− | 4.До комірки В2 ввели формулу =($F$3+А2)*С1. Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці В6?
| + | |
− | 5. За яким краєм у комірці вирівнюються числа?
| + | |
− | 6. Що розуміють під фільтрацією даних?
| + | |
− | 7. Що фіксується в посиланні $Н5?
| + | |
− | 8. Скласти алгоритм заповнення рядка 2 прогресією 1,3, 5,...
| + | |
− | 9. Скласти алгоритм копіювання з комірки В6 до комірки А2.
| + | |
− | 10. Що таке відносне посилання?
| + | |
− | 11. Які з названих посилань є абсолютними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?
| + | |
− | II. Тестування
| + | |
− | Правильну відповідь позначено «*».
| + | |
− | | + | |
− | 1. Найменшою структурною одиницею розміщення даних на робочому аркуші в електронних таблицях є:
| + | |
− | а) адреса комірки;
| + | |
− | б) стовпчик;
| + | |
− | в*) комірка;
| + | |
− | г) курсор комірки.
| + | |
− | | + | |
− | 2. Ознакою текстової інформації, що вводиться до комірки, є символ:
| + | |
− | а) дорівнює;
| + | |
− | б*) апостроф;
| + | |
− | в) двокрапка;
| + | |
− | г) долар.
| + | |
− | | + | |
− | 3. Відносне посилання на комірку А1 у табличному процесорі Ехсеl записується у вигляді:
| + | |
− | а*)А1
| + | |
− | б)$A1
| + | |
− | | + | |
− | 4.Файл книги Microcoft Excel має розширення:
| + | |
− | а).xlb
| + | |
− | б).mse
| + | |
− | в).exe
| + | |
− | г*).xls
| + | |
− | | + | |
− | 5.До комірки В3 увели формулу =(D2+$F$2)*$G$2. Потім цю формулу поширили вниз. В комірці В6 записана формула:
| + | |
− | а)=(D6+$F$2)*$G$2
| + | |
− | б*)=(D5+$F$2)*$G$2
| + | |
− | в)=(B6+$F$6)*$G$2
| + | |
− | г)=(D5+$F$2)*$G$6
| + | |
− | | + | |
− | 6. Посилання — це:
| + | |
− | а) місце знаходження комірки в таблиці;
| + | |
− | б) рамка;
| + | |
− | в*) запис адреси комірки в складі формули,
| + | |
− | | + | |
− | 7. Стовпчики електронної таблиці позначається:
| + | |
− | а*) латинськими буквами (А, В, С...); *
| + | |
− | б) порядковим номером (1,2,3...)
| + | |
− | в) адресою (А1, В6, СЗ).
| + | |
− | | + | |
− | 8. Уведення формули в табличному процессоре Excel починається зі:
| + | |
− | а) знака «"»;
| + | |
− | б*) знака «=»;
| + | |
− | в) адреси комірки.
| + | |
− | | + | |
− | 9. Поле імені призначене для вказівки:
| + | |
− | а*) даних, занесених до комірки;
| + | |
− | б) формули, що знаходиться в комірці;
| + | |
− | в) адреси активної Комірки.
| + | |
− | | + | |
− | 10. При переміщенні або копіюванні формул не змінюються:
| + | |
− | а*) абсолютні посилання;
| + | |
− | б) відносні посилання;
| + | |
− | в) змішані посилання.
| + | |
− | | + | |
− | 11. Легенда — це:
| + | |
− | а) місце для зберігання та обробки даних;
| + | |
− | б*) прямокутник на діаграмі;
| + | |
− | в) команда меню.
| + | |
− | | + | |
− | 12. Аркуш електронної таблиці — це:
| + | |
− | а) набір команд меню;
| + | |
− | б) прямокутник на діаграмі;
| + | |
− | в*) місце для зберігання та обробки даних.
| + | |
− | | + | |
− | 13. Окремими елементами вікна програми табличного процесора Excel є:
| + | |
− | а) заголовок вікна;
| + | |
− | б*) рядок формул;
| + | |
− | в) вертикальні й горизонтальні смуги прокрутки;
| + | |
− | г) рядок стану;
| + | |
− | д) панель Форматирование.
| + | |
− | | + | |
− | 14. Умовою відбору записів, що містять прізвище учня, яке починається на літеру «К» або що мають оцінку з інформатики, більшу або рівну 3, є:
| + | |
− | а*)К*ИЛИ>=3;
| + | |
− | б)К*И>=3;
| + | |
− | в)К*ИЛИ>3.
| + | |
− | 15. Для виконання операцій над вмістом комірок в Excel використовують:
| + | |
− | а) арифметичні операції;
| + | |
− | б) функції;
| + | |
− | в*) формули.
| + | |
− | За роботу виставляють середню оцінку між контрольною роботою й виконаним тестом. Виконавши творчу домашню роботу, учень може одержати 12 балів.
| + | |
− | | + | |
− | Творча робота
| + | |
− | | + | |
− | Завдання. Підрахувати кількість балів за семестр й за рік.
| + | |
− | Вихідні дані й інструкції:
| + | |
− | 1. Кожний аркуш має бути відповідно перейменований: довідник, січень, лютий, березень, рік. Для цього двічі клікнути мишкою по ярлику аркуша, який потрібно перейменувати, й увести нове ім'я.
| + | |
− | 2. Поле Кількість робочих годин заповнюється довільно в межах кількості робочих годин на рік.
| + | |
− | 3. Поле «Сума» обчислюється за формулою:
| + | |
− | «Сума» = «бали» / «Кількість робочих годин» * «Кількість відпрацьованих робочих годин».
| + | |
− | 4. При обчисленні поля «Сума» використати кількість балів з Довідника на аркуші 1. Для цього можна одночасно відкрити два вікна з відповідними аркушами: з меню вибрати Окно/ Новое. У
| + | |
− | меню Окно з'явиться ще одна сторінка цієї книги.
| + | |
− | З меню вибрати Окно/Разместить. З'явиться діалогове вікно, у якому вибрати спосіб розташування вікон. Натиснути ОК. На екрані з'являться два аркуші однієї книги. В одному вікні клікнути — по ярлику аркуша «Довідник», в іншому по ярлику аркуша «Січень ».
| + | |
− | 6. Для створення підсумкової таблиці за рік можна скопіювати на аркуш 5 одну з таблиць за місяць і вилучити з неї «зайві» стовпчики.
| + | |
− | Аркуш1 Довідник
| + | |
− | Прізвище Середній бал
| + | |
− | Іванов 10
| + | |
− | Петров 8
| + | |
− | Панченко 9,5
| + | |
− | Крячко 6
| + | |
студентка 32 групи фіз.-мат факультету.