Відмінності між версіями «Роль інформаційно-комунікаційних технологій у мому житті»
German (обговорення • внесок) (Створена сторінка: <p>Інформаційне суспільство настає внаслідок інформаційно-комп'ютерної революції й баз...) |
German (обговорення • внесок) |
(не показано одну проміжну версію цього учасника) | |
(Немає відмінностей)
|
Поточна версія на 17:01, 10 червня 2015
Інформаційне суспільство настає внаслідок інформаційно-комп'ютерної революції й базується на інформаційній технології, «інтелектуальних» комп'ютерах, автоматизації та роботизації всіх сфер і галузей економіки та управління, єдиній найновішій інтегрованій системі зв'язку. Це забезпечує кожній особі (закріплюється законодавчими актами) будь-яку інформацію і знання та зумовлює радикальні зміни в усій системі суспільних відносин (політичних, правових, духовних та інше). Завдяки цьому забезпечується найбільший прогрес і свобода людини, можливість її реалізації.
Концепція і термінологія «інформаційного суспільства» набули значного поширення в Україні услід за їх поширенням у світі з тими ж, характерними для світу, протиріччями та неясностями у їх застосуванні. Термін «інформаційне суспільство» у більшості випадків використовується як яскравий синонім терміну «інформаційно-комунікаційні технології»
Інформаці́йні техноло́гії, ІТ, інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) — сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Зараз інформаційні технології впроваджуються на багатьох підприємствах, організаціях та різних органах влади. Розроблені концепції впровадження ІТ в наукові заклади. Тому ІТ тою чи іншою мірою є в житті кожної людини. Так, як всі сфери діяльності на даному етапі розвитку тісно повязані з використанням компютера і зокрема інформаційно комунікаційних технологій. У власній діяльності я використовую ІКТ з метою підготовки до навчальних занять, пошуку джерел навчальної інформації та збереження даних, розповсюдженню навчальних матеріалів та ін.