Відмінності між версіями «Бути вчителем - це мистецтво»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Бути вчителем - це мистецтво)
 
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
[[бути вчителем - це мистецтво]]
 
[[бути вчителем - це мистецтво]]
 +
[[http://Бути вчителем - це мистецтво]]
 
===== Бути вчителем - це мистецтво =====
 
===== Бути вчителем - це мистецтво =====
 
[[Файл:Teacher5.jpg |міні]]
 
[[Файл:Teacher5.jpg |міні]]

Поточна версія на 08:50, 30 жовтня 2014

бути вчителем - це мистецтво [вчителем - це мистецтво]

Бути вчителем - це мистецтво
Teacher5.jpg

Учитель... Як багато в одному цьому слові! Перед кимось представляються парта, дошка, урок. Для когось вчитель є прикладом для наслідування, прикладом стійкості і великих знань. Учитель, дошка, вчителька.Комусь у вчителя вбачається чудовий психолог, здатний розібратися в нелегких життєвих ситуаціях, допомогти знайти вихід. А для когось учитель - наставник, філософ, котрий береться за життя людини, ставить її на правильний шлях.

Я хотів би зупинитися на останньому. Коли я думаю про вчителя, про образ педагога в цілому, в моєму уявленні складається неосяжна картина благородства, наполегливої ​​праці. Учитель - це не просто професія, рід зайнятості. Учитель - це мистецтво. Мистецтво бути тим, ким би тебе хотіли бачити твої учні. Мистецтво великодушності і щирості, чистої любові, як до учнів, так і до всього людства, що потребує просвітління, освіти.

Teacher2.jpg

Учитель, дошка, вчителька.Ще з давніх часів було прийнято навчати дитину з малих років наукам, мистецтву. Те, що давали дитині батьки, завжди поєднувалося з тим, що він отримував від учителя. І не обов'язково, щоб цей вчитель був викладачем по професії. Він може бути ким завгодно, але безкорислива допомога у навчанні, бажання навчити надають людині це горде звання. Що ж щодо характеру, яким повинен бути вчитель? Для мене існує тільки один образ. Доброта і щира любов до своєї справи - ​​ось що звеличує вчителя над іншими видами діяльності. Безкомпромісне бажання допомогти людям. Навчати, давати знання, удосконалювати людину як особистість, врешті-решт!

Teacheорr.jpg

Учитель, дошка, вчителька, урок, діти, клас.Як я вже згадала, для мене найпривабливішим є образ учителя-наставника. Він не тільки намагається поповнити людські пізнання, але і робить велику справу: ставить людину на істинний шлях, допомагаючи їй вибрати свою дорогу. Як дитину, так і дорослу людину завжди цікавить вічне питання: що можна робити, а чим займатися категорично не можна. Учитель-наставник повинен поставати перед учнями в образі просвітителя, який знає багато про правильну життєву позицію.

Teacher6.jpg

Учитель, дошка, вчителька.Для мене на все життя залишаться дорогими мої вчителі. Викладач молодших класів, класні керівники в середній і старшій ланці, вчителі-предметники, мій тренер. Всі вони внесли величезний внесок у становлення мене як особистості. Навіть у ті моменти, коли я, не зробивши уроки, отримував зауваження, я ніколи не тримав зла на викладача. Я відчував провину і бажання виправитися. Учитель, урок фізкультури, вчитель фізкультури.Завдяки своїм вчителям, не друзям і навіть не батькам, я зміг вибрати для себе правильну дорогу, стежку, на яку можу я встати, щоб відчути повноту смаку життя. Мені буде дуже не вистачати педагогічного колективу моєї школи, та я впевнений, що не забуду про їх заслуги і неодмінно буду відвідувати їх в міру своїх можливостей.

Teacher7.jpg

Учитель, дошка, вчителька.Учитель життя... Він обізнаний, як слід було б вчинити в тій чи іншій ситуації. Він хороший порадник. Йому дозволено навіть посварити учня, але він солідарний з думкою своїх підопічних. Він дозволяє оскаржувати власну думку. Він не всезнаючий, він вчиться сам, так само, як і всі ми, на протязі всього життя. Учитель вчиться разом з нами. Саме в такому процесі взаєморозуміння і спільної роботи можна досягти гармонії. Можна доторкнутися до істини, адже, як кажуть, народжується вона в суперечці. А суперечка - благородна справа, хороший вчитель-наставник завжди підтримає учня в діалозі та вирішенні розбіжності, що виникла.

Мистецтвом бути вчителем не може оволодіти кожен. Для такої роботи потрібен терплячий характер, адже відразу нічого не відбувається, розвиток йде плавно та поступово. Стійкість, мужність та бажання допомоги людям - головні супутники в роботі викладача. Тільки істинний альтруїст може взятися за цю професію та не відступати від зобов'язань до кінця.

Teacher3.jpg

На закінчення я хотіла би сказати, що поки в нашому світі є місце вчителю, ми робимо кроки до вдосконалення себе та всього роду людського в цілому. А поки ми хочемо розвиватися та розвиваємося, ми маємо можливість бачити та відчувати ту доброту та ту підтримку, що ми можемо отримати від людини настільки прекрасної, неймовірно глибокої професії як вчитель.