Відмінності між версіями «Сетунь»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Микола Петрович Брусенцов)
(Микола Петрович Брусенцов)
Рядок 1: Рядок 1:
 
[https://drive.google.com/file/d/0B8lIhG9BmljrQWQ5YmNydkMzQTA/view?usp=sharing Презентація]
 
[https://drive.google.com/file/d/0B8lIhG9BmljrQWQ5YmNydkMzQTA/view?usp=sharing Презентація]
  
=<h3 style="font-family:verdana;font-size: 20pt; color: black;">Микола Петрович Брусенцов</h3>=
+
=<h3 style="font-family:verdana;font-size: 20pt; color: black;">Микола Брусенцов і його єдиний у світі трійковий комп'ютер "Сетунь"</h3>=
 
+
<ref>21 червня 1941 року, напередодні дня початку Великої Вітчизняної війни восьмикласник Коля Брусенцов був у Дніпропетровську, брав участь в олімпіаді молодих музикантів - диригував хором, виконували його пісню про дзержинцах. Все пройшло чудово.
+
 
+
А вранці 22-го його та інших, які приїхали з Дніпродзержинська, терміново відправили додому. Вже вдома почув по радіо виступ Молотова. Запам'яталися слова «Перемога буде за нами» і Богатирська симфонія Бородіна, зазвучала слідом за ними. Так закінчилося дитинство Миколи.
+
 
+
Він народився 7 лютого 1925 р. на Україні в місті Кам'янське (тепер Дніпродзержинськ). Батько, Петро Миколайович Брусенцов - син робітника-залізничника, закінчив робітфак, а в 1930 році - Дніпропетровський хімічний інститут. Брав участь у будівництві Дніпродзержинського коксохімічного заводу. Помер у 1939 році у віці 37 років.
+
Мати, Марія Дмитрівна (уроджена Чистякова), завідувала дитячим садом при заводі, де працював чоловік. Молода жінка стійко винесла важкий удар. Треба було подбати про трьох дітей. Микола був старшим із братів. Молодшому йшов всього другий рік. Не встигли оговтатися, як почалася війна. Дитячий садок, де працювала мати, разом з Дніпродзержинським коксохімічним заводом евакуювали в Оренбурзьку область.
+
</ref>
+

Версія за 14:20, 21 жовтня 2014

Презентація

Микола Брусенцов і його єдиний у світі трійковий комп'ютер "Сетунь"