Відмінності між версіями «Сучасні мобільні операційні системи»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(→Трохи теорії) |
(→Трохи теорії) |
||
| Рядок 6: | Рядок 6: | ||
!'''''A''''' | !'''''A''''' | ||
|- | |- | ||
| − | |Aliyun OS | + | |* Aliyun OS |
|- | |- | ||
| − | |Android | + | |* Android |
|- | |- | ||
| − | |Apple iOS | + | |* Apple iOS |
|} | |} | ||
| || | | || | ||
Версія за 18:57, 26 травня 2014
Трохи теорії
Які ж бувають види мобільних операційних систем
|
|
|
|
|
|