Відмінності між версіями «Установка процесорів Intel та радіатора. НОП-2013»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Перед установкою процесора покладіть на стіл материнську плату (або корпус з встановлен...)
 
 
(не показані 2 проміжні версії цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
Перед установкою процесора покладіть на стіл материнську плату (або корпус з встановленою материнською платою). Краще підкласти що-небудь під «материнку» (наприклад, лист щільного картону), щоб не пошкодити ні стіл, ні плату.
+
У материнську плату перед установкою в корпус потрібно вставити процесор. Щоб встановити на системну плату процесор слід виконати :
  
Для встановлення процесора Intel, треба підняти важіль гнізда, відкрити пластину кріплення і видалити захисну кришку сокета. Потім потрібно акуратно опустити процесор в сокет, тримаючи його строго вертикально. Як і у випадку з процесором AMD, правильне положення підкаже жовта стрілка. Процесор слід тримати за краї, не торкаючись контактів. Після встановлення процесора, потрібно закрити пластину кріплення і відпустити на місце важіль гнізда.
+
# Покладіть на стіл материнську плату (або корпус з встановленою материнською платою). Краще підкласти що-небудь під «материнку» (наприклад, лист щільного картону), щоб не пошкодити ні стіл, ні плату.
Включати комп'ютер поки зарано. Спочатку ви повинні нанести термопасту і встановити кулер.
+
# Встановіть процесор Intel. Треба підняти важіль гнізда, відкрити пластину кріплення і видалити захисну кришку сокета. Потім потрібно акуратно опустити процесор в сокет, тримаючи його строго вертикально. Як і у випадку з процесором AMD, правильне положення підкаже жовта стрілка. Процесор слід тримати за краї, не торкаючись контактів. Після встановлення процесора, потрібно закрити пластину кріплення і відпустити на місце важіль гнізда; щоб зафіксувати мікросхему в гнізді.
 +
# Нанесіть термоінтерфейс (термопасту. Нові "коробкові" процесори поставляються з тепловідводами, на які вже завдано термоінтерфейс. Повторне використання термоінтерфейса неможливо. Якщо він пошкоджений або тепловідвід вже встановлювався раніше, то наявний термоінтерфейс повинен бути вилучений, а потім нанесено повторно. Для цього скористайтеся м'якою ганчіркою, щоб повністю видалити термоінтерфейс з тепловідведення і верхньої кришки процесора. Нанесіть термоінтерфейс на верхню кришку процесора. Використовуйте мінімально можливий обсяг термоінтерфейса, достатній для розподілу по кришці процесора. Для рівномірного розподілу термоінтерфейса скористайтеся пальцем або пластиковою карткою (наприклад, кредиткою). Термоінтерфейс слід розподілити максимально рівномірно і як можна більш тонким шаром.
 +
# Встановіть тепловідвід. Якщо він оснащений поворотними засувками, попередньо поверніть їх у потрібному напрямку. Повертати їх слід в напрямку, протилежному напрямку стрілок. Розмістивши тепловідвід таким чином, щоб засувки збіглися з розташуванням отворів на платі, натискайте на кожну засувку. Оскільки при цьому доводиться докладати деякі зусилля, переконайтеся в тому, що все розміщено коректно, перш ніж це робити. Деякі тепловідводи оснащені однією або декількома кріпильними кліпсами. У даному випадку при закріпленні кліпси на гнізді процесора слід бути дуже акуратними, щоб не пошкодити поверхню плати і не пошкодити доріжки електричних ланцюгів або інші елементи. При закріпленні кліпс стежте за тим, щоб тепловідвід не переміщувався і був міцно зафіксований в гнізді процесора.
 +
# Підключіть вентилятор. Підключіть його коннектор живлення до відповідного роз'єму на системній платі, як правило розташованому поруч з гніздом. Деякі тепловідвід з вентилятором оснащені коннектором харчування, як у жорстких дисків і оптичних приводів. При цьому кабелі слід прокласти так, щоб вони не чіпляли вентилятор та інші компоненти.

Поточна версія на 17:52, 29 листопада 2013

У материнську плату перед установкою в корпус потрібно вставити процесор. Щоб встановити на системну плату процесор слід виконати :

  1. Покладіть на стіл материнську плату (або корпус з встановленою материнською платою). Краще підкласти що-небудь під «материнку» (наприклад, лист щільного картону), щоб не пошкодити ні стіл, ні плату.
  2. Встановіть процесор Intel. Треба підняти важіль гнізда, відкрити пластину кріплення і видалити захисну кришку сокета. Потім потрібно акуратно опустити процесор в сокет, тримаючи його строго вертикально. Як і у випадку з процесором AMD, правильне положення підкаже жовта стрілка. Процесор слід тримати за краї, не торкаючись контактів. Після встановлення процесора, потрібно закрити пластину кріплення і відпустити на місце важіль гнізда; щоб зафіксувати мікросхему в гнізді.
  3. Нанесіть термоінтерфейс (термопасту. Нові "коробкові" процесори поставляються з тепловідводами, на які вже завдано термоінтерфейс. Повторне використання термоінтерфейса неможливо. Якщо він пошкоджений або тепловідвід вже встановлювався раніше, то наявний термоінтерфейс повинен бути вилучений, а потім нанесено повторно. Для цього скористайтеся м'якою ганчіркою, щоб повністю видалити термоінтерфейс з тепловідведення і верхньої кришки процесора. Нанесіть термоінтерфейс на верхню кришку процесора. Використовуйте мінімально можливий обсяг термоінтерфейса, достатній для розподілу по кришці процесора. Для рівномірного розподілу термоінтерфейса скористайтеся пальцем або пластиковою карткою (наприклад, кредиткою). Термоінтерфейс слід розподілити максимально рівномірно і як можна більш тонким шаром.
  4. Встановіть тепловідвід. Якщо він оснащений поворотними засувками, попередньо поверніть їх у потрібному напрямку. Повертати їх слід в напрямку, протилежному напрямку стрілок. Розмістивши тепловідвід таким чином, щоб засувки збіглися з розташуванням отворів на платі, натискайте на кожну засувку. Оскільки при цьому доводиться докладати деякі зусилля, переконайтеся в тому, що все розміщено коректно, перш ніж це робити. Деякі тепловідводи оснащені однією або декількома кріпильними кліпсами. У даному випадку при закріпленні кліпси на гнізді процесора слід бути дуже акуратними, щоб не пошкодити поверхню плати і не пошкодити доріжки електричних ланцюгів або інші елементи. При закріпленні кліпс стежте за тим, щоб тепловідвід не переміщувався і був міцно зафіксований в гнізді процесора.
  5. Підключіть вентилятор. Підключіть його коннектор живлення до відповідного роз'єму на системній платі, як правило розташованому поруч з гніздом. Деякі тепловідвід з вентилятором оснащені коннектором харчування, як у жорстких дисків і оптичних приводів. При цьому кабелі слід прокласти так, щоб вони не чіпляли вентилятор та інші компоненти.