Відмінності між версіями «Технології Вікі-Вікі. Служба Вікі-портал КДПУ»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Вікі-Вікі (WikiWiki) - соціальний сервіс, що дозволяє будь-якому користувачу редагувати текст ...)
 
(Сторінка очищена)
 
(не показані 7 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
Вікі-Вікі (WikiWiki) - соціальний сервіс, що дозволяє будь-якому користувачу редагувати текст сайту (писати, вносити зміни, видаляти, створювати посилання на нові статті). Різні варіанти програмного забезпечення Вікі-платформи  дозволяють завантажувати на Вікі-сайт зображення, файли, що містять текстову інформацію, відеофрагменти, звукові файли тощо.
 
  
У Кіровоградському державному педагогічному університеті теж функціонує Вікі-портал (http://wiki.kspu.kr.ua), для реалізації якого була обрана платформа на базі вільного серверного програмного забезпечення MediaWiki, оскільки вона є простим та цікавим продуктом, котрий зручно використовувати в освітніх цілях.
 
 
#Переглянути найбільш популярний Вікі-ресурс Вікіпедію (uk.wikipedia.org). Знайти відомості про інформаційне суспільство та інформаційні технології.
 
#Переглянути Вікі-портал КДПУ (wiki.kspu.kr.ua). Знайти особисту сторінку викладача. Знайти матеріали до проекту “Інформаційне суспільство”.
 
#Зареєструватися у даному ресурсі відповідно вимогам: Ім’я користувача для входу в систему задається в наступній формі – «Прізвище Ім'я», наприклад, “Іванов Петро”, і повинно співпадати з полем справжнє ім’я. (Така форма реєстрації надає можливість викладачу та іншим студентам легко шукати Ваші статті).
 
#Після реєстрації у Вікі-середовищі автоматично створюється власна сторінка користувача (власний міні-сайт). Оформити власну сторінку користувача за шаблоном Шаблон:Персональна сторінка. Надалі можна буде наповнювати цю сторінку іншими посиланнями на Ваші роботи.
 
#На власній сторінці користувача створити посилання на нову статтю і написати цю статтю (10-20 речень), у якій проілюструвати роль інформаційно-комунікаційних технологій у Вашому житті. (Можна використовувати матеріали змістового модуля І, Вікіпедії та блогів).
 
#Прочитати статтю “Інформаційне суспільство” інших студентів (не менше 3-х осіб) та написати до них на вкладці обговорень розгорнутий коментар (5-10 речень) і обов'язково підписатися (щоб викладач міг перевірити).
 

Поточна версія на 08:11, 12 листопада 2013