Користувач:130.180.220.61

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
                                              "Штучний інтелект"                                                                                                                                                            
       З появою комп'ютерів почали розвиватися різного виду програми . І дійшло це все до того , що виник штучний інтелект .Штучний інтелект -це певний розділ комп'ютерної лінгвістики та інформатики , що опікується формалізацією проблем та завдань , які подібні до дій , які виконує людина. Перша робота, яка тепер за загальним визнанням вважається що відноситься до штучного інтелекту, була виконана Уорреном Мак—Каллоком і Уолтером Піттсом. Вони черпали натхнення з трьох джерел: знання основ фізіології і призначення нейронів в мозку; формальний аналіз логіки висловлювань, узятий з робіт Рассела й Уайтхеда, а також теорія обчислень Тьюринга. Штучний інтелект - це дуже актуальна тема в сучасному світі , так як вони стали певною мірою дуже розвинутими й заміняють дуже багато людських робіт . Чому саме так?    1.  Сьогодні ми маємо справу з безпрецедентним обсягом інформації. За останні кілька років було створено 90% світових даних. Вперше ця статистика згадується в дослідженні корпорації IBM ще в 2013 році, але ця тенденція залишається постійною. Дійсно, кожні два роки протягом останніх трьох десятиліть обсяг даних у світі збільшується приблизно в 10 разів.

2. Алгоритми стають все більш витонченими, а машини з нейронними мережами здатні відтворювати спосіб роботи людського мозку і формувати складні асоціації. 3. Обчислювальна потужність постійно зростає, і здатна обробити гігантський об’єм даних. Скласти все це разом, і отримуємо безліч технічних працівників, керівників компаній та венчурних капіталістів, які інвестують в розвиток AI та зацікавлені в прогресі технології.


                                               " Основна проблема"
          Людина навіть не розуміє, як часто вона використовує штучний інтелект. Майже кожного дня ми використовуємо цю систему , ось наприклад:"Голосовий пошук

Пошукові асистенти, такі як Siri, Alexa та Cortana, оснащені програмами обробки і розпізнавання людського голосу, що робить їх інструментами AI. Наразі можливості голосового пошуку доступні на 3,9 мільярдах пристроїв Apple, Android і Windows по всьому світу, і це не враховуючи інших виробників. Через свою розповсюдженість голосовий пошук є однією з найсучасніших технологій з підтримкою АІ. Відеоігри Відеоігри вже давно використовують АІ, складність і ефективність якого зросла в геометричній прогресії протягом останніх кількох десятиліть. В результаті цього, наприклад, віртуальні персонажі здатні поводити себе абсолютно непередбачуваним чином, аналізуюючи навколишнє середовище. Ще багато можна назвати того , що робить людина не сама , хоча в неї й є ця можливість . Як на мене це звичайно вигідно , особливо для економії нашого часу .Але з іншого боку це є проблемою людства , адже з певним етапом розвитку штучного інтелекту людина взагалі припинить виконувати більшість своїх обов'язків , а виконуючи їх люди набувають певного досвіду та розвитку , тобто не деградують . Виключити використання штучного інтелекту на зовсім - безкорисно , адже в деяких ситуація він може бути просто необхідним , так як це відкриття для всього світу , але й використовувати його майже завжди , то це теж невірний спосіб . Людина повинна знати свої обов'язки і розвивати себе , а не лишати свою роботу на робота .