Користувач:Yubiletska

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


Персональна сторінка викладача КДПУ

Белецкая.jpg

Про себе

Білецька Юлія Григорівна, аспірант кафедри прикладної математики, статистики та економіки. В 2002 році закінчила навчання в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (фізико-математичний факультет) та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика і фізика», продовжила навчання в 2007 році та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики. В період 2003-2004 роки навчалася в Кіровоградському національному технічному університеті і отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Облік та аудит».

Навчальні курси

Математичний аналіз

Дистанційні курси

Математичний аналіз/Теорія границь

Навчальний курс "Математичний аналіз/Теорія границь", Білецька Ю.Г.

Навчальні проекти

Навчання за програмою "Розробка дистанційних курсів засобами Вікі-КДПУ, Хмарка-КДПУ і Moodle-КДПУ" (5 жовтня -13 листопада 2015 року)

Публікації, сайти та блоги

1. Білецька Ю. Г. Математичне моделювання економічних циклів під впливом сонячної активності / Ю. Г. Білецька. // Студентські наукові записки. – 2008. – №1. – С. 12-15.

2. Простори Банаха в квантовій механіці. Матеріали науково-практичної конференції, присвяченої 80-річчю фізико-математичного факультету КДПУ ім. В.Винниченка 26 листопада 2010 р. м. Кіровоград / Кіровоград: Лисенко С.В., 2010.- с. 27-28.

Інтереси

Конструювання тестів, логіка доведення, дистанційне навчання, методика викладання математики у вищій школі.